Nasze przedszkole w obecnym budynku działa od 1950r. Wcześniej w tym budynku mieściła się Villa Brehme wraz z apteką oraz kawiarnia Hofjager. Po wojnie zaś Knajpka "Pod dzikiem".

Wszystkie zdjęcia pochodzą z grupy FB Miłośnicy Bad Flinsberg/ Świeradowa-Zdroju i za ich odszukanie i ich udostępnienie serdecznie dziękujemy.

Obecnie w naszym przedszkolu mamy około 120 wychowanków w sześciu grupach. Trwa budowa nowej siedziby naszego przedszkola zlokalizowana w pobliżu Miejskiego Zespołu Szkół.

Planowany czas zakończenia budowy to 2019 rok.

Poniżej kilka zdjęć z prywatniej kolekcji Pani Kijewskiej - wychowawczyni w naszym przedszkolu w latach 60tych i 70tych.