Dzielne dzieci z grupy Kasztanowej codziennie wyruszają na coraz dłuższe spacery. W sprawnym i bezpiecznym poruszaniu się w grupie pomaga nam wąż Marcel, którego nasze dzieci zawsze mocno się trzymają. Tym razem odwiedziliśmy okolice Domu Zdrojowego oraz Fontannę z żabami, gdzie czekała na nas miła niespodzianka. Spotkaliśmy tam dwóch panów, którzy umilali czas turystom grając na akordeonach. Nasze dzieci z zachwytem przysłuchiwały się muzyce, a niektóre również poderwały się do tańca.
                                                                                                                                                                                            Katarzyna Wolska