Szukaj
Close this search box.
aktualności

Ankieta dla rodziców

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

DRODZY RODZICE!

Zachęcamy do udziału w internetowym badaniu ankietowym na temat działalności naszego przedszkola w czasach kryzysu spowodowanym zagrożeniem koronawirusem. Zamknięcie przedszkola postawiło dzieci, rodziców i nauczycieli w niecodziennej, trudnej sytuacji wymagającej zmiany sposobu działania. Chcemy dowiedzieć się, czy to co aktualnie robimy jest przydatne oraz zgodne z Państwa i dzieci oczekiwaniami. Dzięki pozyskanym opiniom będziemy mogli w naszych działaniach wprowadzać na bieżąco zmiany dzięki, którym będziemy rzeczywistym wsparciem dla dzieci i rodziców w zaistniałej sytuacji.

Badanie jest anonimowe i dobrowolne.
Będzie trwało od 28  kwietnia do 4 maja 2020 r.
Wypełnienie ankiety zabiera kilka minut, a dla nas będzie cennym źródłem informacji.
Dla nas ważna jest każda opinia!
Wystarczy kliknąć na poniższy link i wypełnić ankietę:
https://www.survio.com/survey/d/L9Y9X0I9P5B7N6Z5E

Po wypełnieniu całej ankiety klikamy WYŚLIJ! I GOTOWE!

Z jednego komputera można wypełnić tylko 1 ankietę.

Najlepiej zrobić to od razu! Zachęcamy!

Dyrektor i Nauczyciele

Skip to content