Szukaj
Close this search box.
aktualności

Bal sylwestrowy w przedszkolu

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Sylwester to czas pożegnania Starego Roku, a powitanie Nowego Roku. W tym dniu przedszkolaki poprzez liczne zabawy integracyjne weszły tanecznym krokiem w 2019 rok. Ten bal był dla przybyłych dzieci niespodzianką. Na początku dzieci otrzymały do pokolorowania i przygotowania magiczne okulary, które symbolizowały nadchodzący 2019 rok. Kolejnym zadaniem było „ubranie w piękne kolory” rodziny misiów, a także przystrojenie sali w balony i serpentyny. Każdy uczestnik balu miał na sobie atrybut sylwestrowy, w postaci m. in.: masek na twarzy, czapeczek, koron, okularów. Nie zabrakło też specjalnych świetlnych kul, które nadały sylwestrowego klimatu. Wszystko to udało się dzięki współpracy nauczycieli i niezastąpionych pań woźnych. Mam nadzieję, że ta uroczystość na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wszystkim rodzicom, pracownikom i sympatykom naszego przedszkola życzymy, aby 2019 rok był pełen radości i uśmiechu, a wszystkie troski odeszły w dal.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

Skip to content