Szukaj
Close this search box.
aktualności

Dorośli dzieciom – przedstawienie „Rzepka”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 12 czerwca w naszym przedszkolu nauczyciele wraz z rodzicami przygotowali dla dzieci niespodziankę. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Rzepka”. Sala „Biedronek” zamieniła się w magiczny ogród, w którym zasadził dziadek p.Grzegorz Sokołowski małą rzepkę p.Joanna Kuratnik-Sawicz. Chodził, dbał o nią i pielęgnował, aż wyrosła piękna, jędrna i krzepka rzepka p.Katarzyna Harbul-Bała. Gdy dziadek postanowił zjeść rzepkę potrzebował pomocy, bo nie mógł jej wyrwać. Na pomoc przyszła babcia p.Jolanta Puchala, wnuczek p.Bartek Kudera, piesek Mruczek p.Anna Żołnierek, kotek p.Małgorzata Dzik, kurka p.Wanda Rzeźnik, gąska p.Krystyna Fiuk, bocian p.Magdalena Woźniak, żabka p.Lucyna Smaroń oraz kawka p.Agnieszka Fehring-Dworak. Dzieci podczas przedstawienia miały okazję wspólnie z aktorami zaśpiewać i zatańczyć. Na twarzach dzieci zagościła nieopisana radość, a nie małą satysfakcję z występu dla najmłodszych mieli także sami aktorzy.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz filmu: Przedstawienie „Rzepka”.

Skip to content