Szukaj
Close this search box.
aktualności

Dzień Babci i Dziadka 2023

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

„Ty Babuniu dobrze wiesz
Czego wnuczka Ci życzy:
Zdrowia, skarbów jakich chcesz
Szczęścia i słodyczy.

Niechaj Dziadzio mój jedyny
Żyje długo i przyjemnie
Niech mu w szczęściu mkną godziny
I niech ma pociechę ze mnie”

Ostatnie dni były dla nas szczególne, wzbudzające radosne emocje. Mianowicie gościliśmy Babcie i Dziadków. Z okazji ich świąt przedszkolaki przygotowały programy artystyczne, recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły wyrażając w ten sposób miłość i szacunek dla swoich najbliższych. Wnuczęta wykonały również przepiękne laurki. Atmosfera była niezwykle uroczysta i pełna radości.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia oraz samych pięknych chwil.

 

Skip to content