Szukaj
Close this search box.
aktualności

Dzień Babci i Dziadka (grupa Orzechowa)

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.
„Babciu, Dziadku, w Dniu Twego Święta, każdy wnuczek o Was pamięta…”
Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W piątek (24.01.2020r.) dzieci z grupy „Orzechowej” przywitały serdecznie w progach przedszkola zaproszonych gości, by wraz z nimi celebrować ten wyjątkowy dzień. Na początku spotkania wnuki przygotowały dla swoich dziadków krótki występ artystyczny po którym, obdarowały swoich bliskich własnoręcznie zrobionymi laurkami. Następnie przedszkolaki wraz z wychowawczynią zaprosiły seniorów do wzięcia udziału we wcześniej przygotowanych specjalnie na tę okazję konkurencjach m.in. „Zjedzenie cytryny bez kwaśnej miny”, „Czy to mój wnuczek?”, „Balon” itp. Wspólna zabawa sprawiła, że śmiechom nie było końca, a dziadkowie mogli poczuć się choć przez chwilę znowu jak dzieci. Pod koniec spotkania wnuki z dziadkami zapozowały do wspólnych zdjęć.

Skip to content