Szukaj
Close this search box.
aktualności

Festiwal piosenki o babci i dziadku

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 24 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się już czwarty Festiwal Piosenki Dziecięcej „Od przedszkola do Opola”. Dzieci wykonywały piosenki o i dla swoich dziadków i babci. W konkursie brali udział reprezentanci każdej grupy wiekowej z naszego przedszkola. Uczestnicy występowali solo, w duetach lub zespołach.

Wykonawcy byli doskonale przygotowani przez panie nauczycielki, rodziców i prezentowali bardzo wysoki poziom. Wszyscy wykonawcy dostali upominkowe dyplomy oraz drobne upominki, natomiast każda z grup otrzymała nagrodę i dyplom. Festiwal jak zwykle przyniósł wiele wrażeń. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Kolejna edycja już w marcu!

Skip to content