Szukaj
Close this search box.
aktualności

Fotorelacja z Balu karnawałowego 2022

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu w 15.01.2022 roku w Przedszkolu Miejskim w Świeradowie – Zdroju, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Podczas tańców robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i kolorowy dym. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Skip to content