Szukaj
Close this search box.
aktualności

Fotorelacja z Pasowania na Przedszkolaka 2022

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

1 września odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka wszystkich nowoprzyjętych dzieci. Jest to tradycyjna uroczystość, będąca oficjalnym powitaniem dzieci i ich rodziców przez Dyrekcję Miejskiego Zespołu Szkół, grono pedagogiczne oraz pracowników przedszkola. Dzieci wspólnie z Rodzicami złożyły uroczystą przysięgę, a pasowania olbrzymią kredką na dzielnego przedszkolaka dokonała pani dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, medal dzielnego przedszkolaka oraz drobny upominek na dobry początek. Nie zapomniano także o Rodzicach, oni również odebrali swoje dyplomy gratulacyjne.

Serdecznie witamy wszystkie dzieci w gronie przedszkolaków! Życzymy Wam samych radosnych chwil spędzonych na zabawie i nauce 🙂

Skip to content