Szukaj
Close this search box.
aktualności

Fotorelacja z VIII Pikniku Rodzinnego

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W piątkowe popołudnie (7 czerwca), już po raz ósmy, wszyscy wspólnie bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju i Radę Rodziców. Choć pogoda trzymała nas w napięciu, wszyscy byli zgodni, co do tego, że tak długo oczekiwana impreza musi się odbyć. Na początku Rodzice oraz goście mieli okazję podziwiać talenty taneczne naszych przedszkolaków. Zaproszeni zostali  Policjanci z maskotką – Komisarzem LEO, Straż Pożarna oraz Ratownicy GOPR z Jeleniej Góry.

Mogliśmy wspólnie poćwiczyć na trampolinach z profesjonalnym instruktorem, ulepić coś ciekawego na kole garncarskim, zrobić sobie zmywalny tatuaż, upleść kolorowe warkoczyki, wymalować buzie, spróbować swojego szczęścia w loterii fantowej. O godzinie 17.00 rozpoczął się koncert na żywo zespołu rockowego T.n.T. z Jeleniej Góry. Nie mogło zabraknąć przepysznych ciast upieczonych przez naszych rodziców, kiełbaski z grilla, bigosiku, koktajli owocowych, naleśników z owocami, pierogów ruskich i wielu innych smakołyków. Przy okazji nadmienię, że zgodnie z decyzją Rady Rodziców część dochodu ze sprzedaży ciast zostanie przekazana na cel charytatywny – dla małego Mikołaja.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, Urzędowi Miasta i wszystkim zaprzyjaźnionym instytucjom za ogromne wsparcie i zaangażowanie.

wicedyrektor
Agnieszka Wielgo

Skip to content