Szukaj
Close this search box.
aktualności

Grupa Jarzębinowa na wycieczce

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W piękną wrześniową pogodę, u schyłku lata, Grupa Jarzębinowa wraz z panią Katarzyną Męciną z Nadleśnictwa Świeradów-Zdrój rozpoczęła cykl spotkań mających na celu rozbudzenie zainteresowania otaczającą nas przyrodą i najbliższym otoczeniem.

„Jarzębinki” przechadzając się świeradowskimi parkami miały za zadanie odszukać i zebrać do przygotowanych torebeczek liście i owoce takich drzew jak: dąb, klon sosna, świerk, no i oczywiście jarząb. Po wykonaniu zadania przyszedł czas na zabawę. Dzieci poznały „Kleszcza – Szczepana”, który przekazał im o sobie kilka informacji, a następnie zaprzyjaźniał się z każdym z uczestników zabawy. Po wzajemnym poznaniu się „Szczepan” zaprosił dzieci do kolejnych wspólnych zabaw na świeżym powietrzu o tematyce leśnej.

Pierwsza wycieczka Grupy Jarzębinowej była bardzo atrakcyjna i przebiegła w miłej atmosferze.

Skip to content