Szukaj
Close this search box.
aktualności

II Festiwal Teatru w przedszkolu

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Zabawa w teatr jest jedną z ulubionych zabaw w naszym przedszkolu. Dlatego już po raz drugi w naszej placówce odbył się Festiwal Teatru. Każda grupa przestawiła swoją sztukę teatralną dzieciom, zaproszonym gościom oraz rodzicom.
A co  oglądaliśmy :

  • grupa I „ Kasztanowa” – inscenizacja wiersza J. Brzechwy „Pomidor”,
  • grupa II „ Świerkowa” – inscenizacja wiersza J. Brzechwy „Leń”,
  • grupa III „ Dębowa” – przedstawienie teatralne pt. „Na podwórku”,
  • grupa IV „ Jarzębinowa” – przedstawienie teatralne pt. „Na straganie”,
  • grupa V „Sosnowa” –  występ teatralny „Dzień Ziemi”,
  • grupa VI „ Orzechowa” – bajka  „O Kapturku, wilku i ekologii”.

Dzieci podczas swoich występów  zachwyciły widownię swoimi pięknymi strojami, baśniową scenografią  i zabawną grą aktorską. Serdecznie dziękujemy naszym Przedszkolakom, ich Rodzicom oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu.

Skip to content