Przedszkole Miejskie w Świeradowie

Oficjalna strona miejskiego przedszkola w Świeradowie-Zdroju.

Jadłospis

Nasz intendent podaje zdrowy jadłospis na cały nadchodzący tydzień. Smacznego !!!

Dziennik elektroniczy

Nasz dziennik elektroniczny. Zapraszamy do korzystania.

Nowa nazwa przedszkola

Konkurs na nową nazwę dla naszego Przedszkola

Przeciwdziałania pandemii

Tu jest wszystko co musisz o tym jak walczymy z pandemią.

WITAJ NA STRONACH NASZEGO PRZEDSZKOLA

JUŻ DZIAŁAMY W NOWEJ SIEDZIBIE

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Święto jest okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych. Grupa Jarzębinowa chcąc uświetnić ten szczególny dzień, przygotowała wiersz Katechizm polskiego dziecka, czyli: Kto ty jesteś? Polak Mały.

Zachęcamy do obejrzenia!

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju ogłasza uzupełniający nabór dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Termin przyjmowania wniosków od 4 maja 2021 r. do 14 maja 2021 r.

Wnioski i załączniki w formie papierowej można pobrać w sekretariacie przedszkola lub formie elektronicznej poniżej:

Bajki mają w sobie coś magicznego, coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Jednak co się stanie, kiedy w naszych ulubionych bajkach pomieszają się postacie? O tym przekonały się przedszkolaki, które miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”.

DRODZY RODZICE

Mając na względzie potrzebę zahamowania rozwoju epidemii COVID-19 oraz z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego.

Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Na wniosek:
1) rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,
2) rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz rodziców dzieci, którzy realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID dyrektor zorganizuje zajęcia w przedszkolu, do którego uczęszczają dzieci.

Wnioski można przesłać poprzez dziennik elektroniczny, na adres przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do skrzynki pocztowej przy głównym wejściu. We wniosku należy podać miejsce pracy (pełna nazwa).

Opieka będzie zapewniona dla dzieci, których dwoje rodziców lub rodzic samotnie wychowujący spełnia powyższe kryteria.

Przedszkole Miejskie

Piłsudzkiego 5a