Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Tomasz Przybylski

Ostatni dzień października Jarzębinki spędziły aktywnie w Świerkowej Karczmie na zaproszenie państwa Agnieszki i Grzegorza Żyłkiewiczów. Dzieci korzystając z pięknej słonecznej pogody bawiły się na placu zabaw, wspinając się po ściance wspinaczkowej, zjeżdżając ze zjeżdżalni, chowając się w domku, a także korzystając z zabawek rozwijających koordynację wzrokowo-ruchową. Po świetnej zabawie przyszedł czas na owocowy poczęstunek i zdrowy soczek. Pełni nowych wrażeń i doświadczeń wróciliśmy do przedszkola. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i super atrakcje.
                                                                                                                                                                   Agnieszka Dworak