„W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas
i powolutku, cicho, już opuszczamy Was.”

Dnia 18 czerwca w Stacji Kultury odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola dzieci  z grupy Sosnowej i Orzechowej. Wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Program artystyczny rozpoczęła grupa Sosnowa, która zatańczyła „Trojaka”. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji były prezentacją zdobytych umiejętności. Momentem kończącym część artystyczną, był taniec nowoczesny grupy Orzechowej do piosenki „Waka, waka”. Przybyli goście nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a na ich twarzach pojawiały się łzy wzruszenia. Po części artystycznej nadszedł czas na dyplomy i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.
Pożegnania zawsze są trudne, lecz są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!