Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mzsswieradow/ftp/przedszkole/templates/dd_kids_90/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Tomasz Przybylski
Dnia 19.06.2019 r. dzieci z grupy „Orzechowej” i „Sosnowej” aby uczcić przedszkolny koniec roku, wyruszyły na wycieczkę autokarową do malowniczo położonej wsi Nowe Łąki w gminie Pielgrzymka. Na miejscu, na przedszkolaki czekał już cel wycieczki- piękne miejsce z lasem i mini zoo, a mianowicie Ranczo Grapa. Dzieci podczas wizyty mogły zwiedzić ośrodek i zobaczyć na własne oczy żyjące na ranczu zwierzątka, a także z bliska przyjrzeć się miejscowej naturze. Każdy również osobiście mógł nakarmić przechadzające się wzdłuż ogrodzenia lamy, osiołki, baranki, kozy i kucyki. Obcowanie ze zwierzątkami okazało się niejedyną atrakcją tego miejsca. Dzieci miały także możliwość skorzystać z „małpiego gaju”, a po całym trudzie zabawy zjeść pieczone kiełbaski na świeżym powietrzu.