Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Tomasz Przybylski
Dnia 08.07.19r. dzięki uprzejmości i gościnności dyrekcji hotelu Buczyński Medical&Spa, dzieci z najstarszych grup przedszkolnych już po raz kolejny (w ubiegłym roku przedszkolaki również skorzystały z zaproszenia) miały przyjemność uczestniczyć w przygotowanych przez pracowników hotelu animacjach. Dzieci z radością uczestniczyły w rozmaitych zabawach m.in. z kostką do gry i chustą animacyjną, a także w zawodach sportowych. Dużą atrakcją do której ustawiła się długa kolejka, okazały się barwne tatuaże wykonywane przez panią animator. Po wspólnej zabawie nie zabrakło również słodkiego poczęstunku- przepysznych sernikowych babeczek, a także pamiątkowych gadżetów.
Z całego serca serdecznie dziękujemy dyrekcji Hotelu Buczyński Medical&Spa oraz jego pracownikom za umilenie dzieciom wakacyjnego czasu.
 
M. Mielniczyn