„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.”

Dnia 20.09.2019r.( piątek) świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Było głośno, radośnie i kolorowo. Wspólnie się bawiliśmy. Dzieci z grupy ORZECHOWEJ, ŚWIERKOWEJ, DĘBOWEJ i JARZĘBINOWEJ zaprezentowały swoje umiejętności. Były wiersze i piosenki o przedszkolu i przedszkolakach, a wesołe tańce i pląsy umilały wspólnie spędzony czas.

Życzymy wszystkim przedszkolakom samych radosnych i szczęśliwych dni.

Wanda Rzeźnik/Danuta Mosiewicz