Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Tomasz Przybylski
Minął pierwszy miesiąc wspólnych zabaw i zajęć. W miesiącu wrześniu, dzieci z grupy SOSNOWEJ powoli adaptowały się do nowego miejsca – poznały swoich kolegów i koleżanki, panie oraz salę. Dzięki wielu zabawom integracyjnym kształtowały umiejętność współżycia w grupie. Nauczyły się samodzielnego sprzątania po zabawie i odkładania zabawek na swoje miejsce. Podczas pierwszych spacerów poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku, ulicy oraz parku. W trakcie zabaw poznały kolory, kształty i rozwijały zainteresowania plastyczne i konstrukcyjne. W ogrodzie przedszkolnym poznawały dzieci z innych grup, które uczyły bezpiecznej i wesołej zabawy.
 
Wychowawczynie grupy Sosnowej