Przedszkole Miejskie w Świeradowie

Oficjalna strona miejskiego przedszkola w Świeradowie-Zdroju.

Tomasz Przybylski
Wychowawczynie grup „Orzechowej” i „Jarzębinowej” serdecznie zapraszają na spotkanie, w celu omówienia informacji o gotowości szkolnej. Będziemy mogli porozmawiać na temat postępów Państwa dzieci, ich możliwości i talentów.

Spotkania odbędą się w środę i czwartek (20 i 21 maja) w godzinach od 13:00 do 14:30 w starej siedzibie przedszkola w salach grupy: Sosnowej oraz Kasztanowej (parter).

Zadbamy o Państwa bezpieczeństwo (spotkania będą odbywać się indywidualnie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: właściwe odstępy, płyn do dezynfekcji, maseczki, rękawiczki, wejście do pomieszczenia pojedynczo).
Prosimy o zabranie swojego długopisu.
 
Jeśli dla kogoś z Państwa terminy te są nieodpowiednie ze względu na godziny pracy prosimy o kontakt  z wychowawcami, w celu ustalenia formy przekazania informacji o gotowości szkolnej dziecka.
 
Do zobaczenia.

Katarzyna Winnik
Magdalena Mielniczyn