Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Tomasz Przybylski

W miniony czwartek grupa Muchomorki odwiedziła Nadleśnictwo Świeradów. Pani leśnik Kasia Męcina serdecznie zaprosiła nas do Chaty Drwala, w której z wykorzystaniem tablicy interaktywnej opowiedziała o wiosennych kwiatach występujących na naszych terenach w lasach. Duże zainteresowanie u dzieci wzbudziła interaktywna gra planszowa, w której przedszkolaki zdobywały żołędziowe punkty. Na zakończenie spotkania dzieci kolorowały wiosenne. Wycieczka do Nadleśnictwa była ciekawą wyprawą, która wzbogaciła wiedzę przedszkolaków na temat lasu i wiosennych kwiatów oraz uwrażliwiła dzieci na otaczające nas piękno przyrody.