Witamy w Przedszkolu Miejskim

Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju wita na swojej stronie internetowej. Znajdziecie tu Państwo najnowsze wiadomości z życia przedszkola oraz niezbędne informacje i dokumenty.

Tomasz Przybylski

Ostatnie spotkanie najstarszej grupy przedszkolaków „Słoneczek” w bibliotece „Izerka” było pełne wrażeń. Pani Krysia książeczką Elżbiety Wójcik z serii „Samochodzik Franek, który „Poznaje Polskę” wprowadziła dzieci w tematykę zbliżających się wakacji. Po wysłuchaniu opowiadania „Słoneczka” udały się na zajęcia plastyczne, polegające na rysowaniu w grupach swoich wymarzonych wakacji. Rysunki dzieci w zdecydowanej części przedstawiały morze i plażę, gdyż tam większość się wybiera lub chciałaby tam być. Następnie przedszkolaki bardzo chętnie samodzielnie wybierały książki do oglądania i czytania. Na nowych poduchach zjadły jeszcze tradycyjnie jabłko. Na koniec wizyty panie życzyły dzieciom wspaniałych wakacji, pełnych wrażeń, słońca i odpoczynku. Zapraszamy do fotorelacji.