Szukaj
Close this search box.
aktualności

Informacja dla rodziców

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Drodzy Rodzice!

W ostatnich dniach wykazaliście szczególną cierpliwość i zrozumienie wobec akcji protestacyjnej, która trwa w naszym przedszkolu i szkole. Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zmuszeni przeorganizować codzienne życie, angażować rodzinę lub inne osoby do opieki nad dziećmi a to nastręcza spore niedogodności. W imieniu nauczycieli, pracowników niepedagogicznych oraz własnym dziękujemy, że pomagacie nam przejść przez ten trudny czas.

Jeśli nie dojdzie do porozumienia z rządem, możliwe jest, że strajk będzie trwał nadal, a wtedy nie będziemy w stanie zapewnić dzieciom należytej opieki. W przypadku jakiejkolwiek zmiany, będziemy na bieżąco Państwa informować na naszej stronie internetowej. W sekretariacie przedszkola można otrzymać zaświadczenie o strajku dla pracodawcy, jeśli jest taka potrzeba.

Dyrekcja MZS Renata Simińska Agnieszka Wielgo

Skip to content