Szukaj
Close this search box.
aktualności

Jak opiekować się zwierzętami?

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Tematem przewodnim zajęć grupy Kasztanowej w tym tygodniu jest OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI. Dzieci poznały sposoby opieki, pielęgnacji oraz karmienia zwierząt domowych. Każde z Kasztanków chętnie dzieliło się swoimi doświadczeniami związanymi z wychowaniem swoich domowych zwierzaków, a nawet ułożyły kolaż z fotografii przedstawiających ich ze swoimi pupilami.  Podczas środowych zajęć (23.10) naszą grupę odwiedził niezwykły gość SKALAK – piękny czarny labrador wraz ze swoim właścicielem.

Pan Marcin Jędrzejewski opowiedział dzieciom co jest najważniejsze w opiece nad psem, czego należy unikać oraz co należy zrobić, by nasz pupil czuł się szczęśliwy. Dzieci miały okazję zobaczyć pokaz niezwykłych umiejętności pieska, pogłaskać go, a nawet nagrodzić smakołykiem za dobrze wykonane polecenie.

Dziękujemy Panu Marcinowi za poświęcony czas i pokazanie naszym dzieciom, że posiadanie domowego pupila to nie tylko obwiązek, ale wielka przyjemność i szczęście.

Skip to content