Szukaj
Close this search box.
aktualności

Jasełka 2021 – Grupa Świerkowa

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy Świerkowej, które w czwartek, 17 grudnia, zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „przedstawienie bożonarodzeniowe”. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Zapraszamy do obejrzenia występu Grupy Świerkowej.

Skip to content