Szukaj
Close this search box.
aktualności

Jasełka grupy Sosnowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

„Jasełka, jasełka zielona jodełka,
światełkami błyska a pod nią kołyska.
w kołysce Pan Jezus właśnie się narodził,
będzie kochał ludzi, wśród nich żył i chodził.”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały dzieci z grupy Sosnowej, które w poniedziałek 19 grudnia, zaprezentowały przedstawienie bożonarodzeniowe.
W jasełkach wzięły udział najważniejsze postacie biblijne: Maryja, Józef, dzieciątko Jezus, pasterze, trzej królowie i anioły. Wplecione kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękna scenografia oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Skip to content