Szukaj
Close this search box.
aktualności

Konkurs na najpiękniejszy stół wigilijny 2019

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W dniu 20.12.2019r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs na ”Najpiękniejszy stół wigilijny”. Wzięły udział w nim wszystkie grupy przedszkolne. Celem konkursu było przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań i poczucia estetyki. Dzieci wraz ze swoimi Paniami od rana przygotowywały piękne dekoracje na stół. Układały sztućce i talerze według wcześniej poznanych zasad. Konkursowe jury zwracało uwagę m.in. na pracochłonność wykonanej dekoracji, dobór elementów nawiązujących do tradycji wigilijnych, kolorystykę, estetykę, ilość dekoracji wykonanych przez dzieci. Każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz prezent.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice, Pani Agnieszce oraz Pani Dorotce za poświęcony czas i zapraszamy za rok! ?

Skip to content