Szukaj
Close this search box.
aktualności

Konkurs na najpiękniejszy stół wigilijny 2020

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W dniu 22.12.2020r. w naszym przedszkolu odbyły się wigilie grupowe oraz konkurs na „Najpiękniejszy stół wigilijny”. Wzięły udział w nim wszystkie grupy przedszkolne. Celem konkursu było przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań i poczucia estetyki. Dzieci wraz ze swoimi Paniami od rana przygotowywały piękne dekoracje na stół. Układały sztućce i talerze według wcześniej poznanych zasad.

Konkursowe jury zwracało uwagę m.in. na pracochłonność wykonanej dekoracji, dobór elementów nawiązujących do tradycji wigilijnych, kolorystykę, estetykę, ilość dekoracji wykonanych przez dzieci. Każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom oraz prezent.

Skip to content