Szukaj
Close this search box.
aktualności

Konkurs „OGRÓDKI ZE SMAKIEM”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Jesteśmy przedszkolem, które dba o wszechstronny rozwój dzieci. Promujemy proekologiczny tryb życia. Uczymy przedszkolaki dbania o środowisko, kształtując w nich chęci i umiejętności działania na jego rzecz. Dlatego też zgłosiliśmy nasze przedszkole do konkursu „OGRÓDKI ZE SMAKIEM”. Jego celem jest zaznajomienie dzieci, rodziców i opiekunów z ideą dbania o środowisko, niemarnowania żywności oraz produkowania mniejszej ilości odpadów. Inicjatorem akcji jest marka Electrolux, która namawia do mądrego korzystania z zasobów oraz proekologicznych wyborów.

Nagrodą główną jest OGRÓDEK WARZYWNY 🥕🍆🍅🥬, w którym Przedszkole prowadzić będzie działalność edukacyjną wśród najmłodszych na temat ekologii.

Zachęcamy wszystkich do głosowania na nasze PRZEDSZKOLE.
Wystarczy odnaleźć je na liście zgłoszeń i potwierdzić głos za pomocą konta na portalu Facebook.
Codziennie można oddać jeden głos!
GŁOSOWANIE TRWA DO 11 KWIETNIA.

https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1520209

Skip to content