Szukaj
Close this search box.
aktualności

Malowanie na stretch folii

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Przedszkolaki podczas wakacji wzięły udział w niezwykłych zajęciach plastycznych, połączonymi jednocześnie z pobytem na świeżym powietrzu. Korzystając z pięknej pogody 11.07.2019r. dzieci miały możliwość zdobyć nowe doświadczenie, podczas wspólnego malowania farbami na folii stretch umieszczonej między drzewami ogrodu przedszkolnego.

Malowanie na folii okazało się świetną zabawą pobudzającą wszystkie zmysły w trakcie której, dzieci eksperymentowały z kolorami i wykazywały się niezwykłą inwencją twórczą. Zajęcia w plenerze dostarczyły wielu pozytywnych emocji, a także sprawiły, że teren przedszkola zamienił się tego dnia w jedno wielkie dzieło sztuki.

Skip to content