Mikołaj 2022

?”6 grudnia jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
Wraca do nieba uśmiechnięty”?

We wtorkowe przedpołudnie przedszkolaki odwiedził bardzo miły i długo wyczekiwany gość – miał czerwony strój, długą brodę i dźwigał ciężkie worki z prezentami.
To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ ???
Przed swoim przybyciem jego elfy dostarczyły dzieciom tajemniczy pakunek, a w nim film od samego Mikołaja. Po obejrzeniu nagrania z daleka słychać było „mikołajowe dzwoneczki”. Sprzyjająca aura – padający śnieg pozwolił Mikołajowi i jego elfom przybyć na czas! ? Święty Mikołaj został przywitany tańcem oraz wspólnie odśpiewaną piosenką „7 reniferów”.
Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie, ale tego dnia na ich twarzach gościł przede wszystkim uśmiech i radość.
Na zakończenie wizyty Mikołaj wręczył przedszkolakom prezenty oraz pozował do wspólnych zdjęć ?

Święty Mikołaju ?
Bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!