Mikołajki 2020

Już na początku tygodnia pod przedszkolną choinką znaleźliśmy pierwszy list od samego Świętego Mikołaja, żeby umilić nam czas oczekiwania poprosił nas o wykonanie kilku zadań.
Pierwszym zadaniem dla naszych wspaniałych Przedszkolaków było udekorowanie sali oraz ubranie choinki – przecież Mikołaj gdzieś musiał zostawić prezenty ?? Kolejne zadanie było równe ważne. Poprosił o nagranie piosenki, która doda mu energii w drodze do nas! Były też puzzle oraz wspaniały film, który Mikołaj nagrał specjalnie dla nas!

4 grudnia, zaraz po śniadaniu Przedszkolaki otrzymały niepokojące nagranie od Elfów. Mikołaj zupełnie zapomniał, że mamy nowe przedszkole! Dzielne dzieciaki ruszyły na poszukiwania Mikołaja. Wspólnie zaśpiewana piosenka „A Mikołaj pędzi…” sprowadziła Świętego we właściwe miejsce.

Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na nie jednej twarzy można było dostrzec niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Mikołaj zostawił paczki dla wszystkich dzieci pod choinkami w salach.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!