Szukaj
Close this search box.
aktualności

Na pewno to wiecie, że babcia i dziadek najlepsi są na świecie

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W grupie „Orzechowej” cały ubiegły tydzień został poświęcony osobom babci i dziadka, oraz ich ważnej roli jaką pełnią życiu rodziny. Dzieci na koniec tygodnia, w piątek (25 stycznia) chcąc uczcić wspólnie z dziadkami „Dzień Babci i Dziadka” zaprezentowały program artystyczny poświęcony właśnie im. Podczas całej uroczystości wnuki z ogromnym zaangażowaniem przedstawiały przygotowane przez siebie piosenki i wierszyki okolicznościowe , a w trakcie jej trwania najbliżsi nie kryli wzruszenia oraz słów uznania. W dalszej części dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane wcześniej przez siebie upominki oraz laurki, a na zakończenie wszyscy razem zasiedli do wspólnego, słodkiego poczęstunku.

Skip to content