Szukaj
Close this search box.
aktualności

O Rybaku i złotej rybce

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

„Po co jest teatr?
Ta drabina to schody do nieba.
A ta miska nad schodami to księżyc
A z garnków są hełmy rycerzy,
Ale kto w te czary nie wierzy?
To jest teatr.
A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd”

16 marca przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru „Tup Tup”. Zaprezentowali przedstawienie o Rybaku i złotej rybce, które bardzo spodobało się naszym przedszkolakom.
Dzieci z zainteresowaniem oglądały przygody rybaka i jego żony. Opowieść przelatana była piosenkami i tańcem, a ciekawa scenografia, pacynka Złotej Rybki była dodatkową atrakcją spektaklu. Dzieci miały okazję zabawić się w aktorów i wraz z grupą teatralną wzięły udział w przedstawieniu. Jak zwykle było dużo śmiechu i radości.
Przedstawienie o Złotej rybce zapoczątkowało zbliżający się Dzień Teatru. Dzień w którym nasze przedszkolaki same wcielą się w rolę aktorów i wraz z całą grupą wystąpią na scenie teatralnej naszego przedszkola przed kolegami, koleżankami i rodzicami.

 

Skip to content