Szukaj
Close this search box.
aktualności

Od Przedszkola do Opola…

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 17 października w naszym przedszkolu odbył się I Festiwal Piosenki Dziecięcej „Od Przedszkola do Opola”, którego celem była możliwość prezentacji osiągnięć i zdolności, popularyzowanie śpiewania, promowanie dziecięcej twórczości oraz rozbudzenie uczucia radości i świetnej zabawy. Nasi najmilsi ze względu na porę roku jaką obecnie mamy, śpiewali piosenki o jesieni. W konkursie brały udział wszystkie grupy wiekowe.

Nauczycielki wspólnie z rodzicami przygotowały dzieci do występów na scenie ucząc piosenek oraz przygotowując stroje dla występujących. Dzieci bardzo przeżywały swoje występy oraz kibicowały swoim kolegom i koleżankom. Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem, wszystkie występujące grupy, soliści, duety, trio otrzymali piątkowe dyplomy, kosze owoców oraz drobne upominki.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji. Jednocześnie przypominamy, że już w listopadzie druga odsłona festiwalu 🙂

Skip to content