Opieka przedszkolna dla dzieci w okresie wakacyjnym

SZANOWNI RODZICE

Chęć skorzystania z opieki przedszkolnej w okresie wakacyjnym, należy zgłosić poprzez wypełnienie i przekazanie do sekretariatu przedszkola kart zgłoszeń
w terminie od 7.06.2021 r. do 18.06.2021 r.

Z przedszkola w okresie wakacyjnym mogą korzystać dzieci, których oboje rodzice pracują lub rodzic samotny pracujący.

Przedszkole będzie pracować do 25 sierpnia 2021 r.  W dniach 26.08.2021 – 31.08.2021 przedszkole będzie zamknięte.

Prosimy Rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na okres wakacyjny, ponieważ na podstawie ilości zgłoszonych dzieci ustala się organizację pracy całego przedszkola. W okresie wakacyjnym dzieci będą podzielone na trzy grupy. Z uwagi na sezon urlopowy grupy będą łączone, a nauczyciele i pracownicy będą się zmieniać.

Wnioski i załączniki w formie papierowej można pobrać w sekretariacie przedszkola lub formie elektronicznej poniżej:

Karta zgloszenia ucznia na obiady (.docx,15 KB)

Oswiadczenie o zatrudnieniu 2021-22 (.docx, 16 KB)

Wniosek o przedszkole na wakacje 2021 (.PDF, 16 KB)

Oswiadczenie o zatrudnieniu 2021-22 (.PDF, 16 KB)