Szukaj
Close this search box.
aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka 2021

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

1 września odbyło się uroczyste pasowanie nowych dzieci na przedszkolaka. Jest to tradycyjna uroczystość, będąca oficjalnym powitaniem dzieci i ich rodziców przez Dyrekcję Miejskiego Zespołu Szkół, grono pedagogiczne oraz pracowników przedszkola. Dzieci wspólnie z rodzicami złożyły uroczystą przysięgę, a pasowania olbrzymią kredką na dzielnego i grzecznego przedszkolaka dokonała pani dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz medal dzielnego przedszkolaka.
Dzieciom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka, przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

Skip to content