Szukaj
Close this search box.
aktualności

Pasowanie na Przedszkolaka

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

3 września 2018 r. odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”, która jest formą powitania wszystkich nowych dzieci i ich rodziców w przedszkolnej społeczności. Po uroczystym przywitaniu zgromadzonych gości przez panią dyrektor placówki Renatę Simińską, każdy nowy przedszkolak wraz z rodzicem przekroczył symboliczną bramę, za którą odbyło się pasowanie. Na pamiątkę dzieci otrzymały kolorowy okolicznościowy dyplom, owocowy smakołyk, odblask, soczek owocowy oraz „balonowego przyjaciela”.

Wspólne spędzenie pierwszych chwil w ogrodzie przedszkolnym pomogło pokonać stres zarówno najmłodszym, jak i ich najbliższym. Był to zarówno dla nich, jak i dla ich rodziców szczególny dzień.

Wszystkim życzymy, aby cały rok szkolny 2018/2019 minął w tak dobrej atmosferze, w jakiej się rozpoczął.

Skip to content