Szukaj
Close this search box.
aktualności

Policjant w Grupie Jarzębinowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W piątek 14 września Grupa Jarzębinowa gościła na zajęciach policjanta z Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie-Zdroju pana Andrzeja Tabora. Bezpieczeństwo na różnych płaszczyznach jest bardzo ważne, dlatego zaproszony gość przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię i poruszania się po drogach. Utrwalone zostały numery alarmowe: 112 – NUMER ALARMOWY, 997 – POLICJA, 998 – STRAŻ POŻARNA, 999 – POGOTOWIE.

Nie zabrakło również pogadanki, że nie należy wpuszczać nieznajomych do domu, ani przyjmować od nich cukierków czy innych upominków. „Jarzębinki” poznały w praktyce bezpieczną pozycję, jaką należy przyjąć, gdy atakuje pies. Najlepszą atrakcją okazało się wyposażenie munduru pana policjanta. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przyglądały się kolejnym prezentowanym akcesoriom.

Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia.
Wychowawca: Agnieszka Dworak

Skip to content