Pomagamy

Społeczność szkolna i przedszkolna bierze się do pracy. Uzbierajmy dla Pana Adama fundusze, by jak najszybciej wrócił do nas i dzielił się tym co najlepsze. Uśmiechem, pogodą ducha, wiedzą o przyrodzie, pięknymi zdjęciami, harcerskimi zasadami …wymieniać można długo.

Poniżej przekopiowana z profilu Rady Rodziców deklaracja.

„Niektóre sprawy w naszym życiu wolelibyśmy zachować dla siebie. Nie łatwo jest o nich pisać, mówić, prosić o pomoc” – to początek wiadomości jaką wczoraj na grupie @Pomoc dla Adama Palbow napisała Ela Palbow -żona.

Potem pisze dalej. „O kruchości życia, często przekonujemy się w najmniej spodziewanym momencie.
Tak też było w naszej sytuacji. Życie, które do tej pory toczyło się wokół rodziny, pracy, turystyki, harcerstwa…odmieniło się w kilka chwil. Jadący z naprzeciwka samochód uderzył w jelenia, który z odbicia wpadł na dach naszego auta…. W jednej sekundzie miażdżąc kręgosłup szyjny Adama na odcinku C6 i C7, powodując uszkodzenie rdzenia, paraliż od klatki piersiowej w dół, ostrą niewydolność oddechową…
Wszystko to sprawiło, że Adam od nowa uczy się oddychać, mówić, jeść…a marzeniem jest usiąść na wózku inwalidzkim, może nawet chodzić”.

Adam Palbow jest częścią naszej świeradowskiej społeczności. Zawsze aktywny, pozytywnie nastawiony, uśmiechnięty. W zamian za jego serce, obecność, gotowość i zaangażowanie przy organizacji imprez dla miasta, dla naszych dzieciaków i tych już całkiem dorosłych Rada Rodziców MZS w Świeradowie Zdroju postanowiła, że 50% z tego co uda nam się zebrać podczas XIX Bal Charytatywny Rady Rodziców MZS w Świeradowie-Zdroju przeznaczymy na rehabilitację Adama.

Razem możemy więcej Do boju