Szukaj
Close this search box.
aktualności

Przedszkolaki w Karpaczu

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Tuż przed świętami Grupy: Dębowa, Jarzębinowa, Sosnowa i Orzechowa pojechały do Karpacza do Hotelu Gołębiewski na musical profilaktyczny przygotowany przez Teatr Muzyczny „Forte” z Wrocławia pt. „Co w trawie piszczy, czyli w grupie siła”. Dziś w czasach zapotrzebowania na akceptację i tolerancję twórcy Musicalu ukazali dzieciom życie drobnych stworzeń, zabawnych przez swój wygląd i dziwactwa, uświadamiając wszystkim, że „inność każdego z nas” tak naprawdę wcale nie jest wadą. Na łące żyją przeróżne stworzenia. Mrówka jest pracowita i ciągle gdzieś się spieszy.

Rozmarzony konik polny skacze wesoło ponad źdźbłami trawy, a wieczorami gra na skrzypcach. Ubrana w sukienkę w groszki biedronka dba o wygląd i godzinami przegląda się w kroplach rosy. Mucha trochę zezuje, motyl zawsze pije przez słomkę, pająk z kolei zamiast sześciu nóg, ma ich aż osiem. Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem udowodniły oglądającym, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnimy to, tylko wspólnymi siłami możemy pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś NAPRAWDĘ WIELKIEGO.
Pełni wrażeń zarówno z obejrzanego musicalu, jak i przepięknego hotelu wróciliśmy do przedszkola.
Zapraszamy do fotorelacji.

Skip to content