Szukaj
Close this search box.
aktualności

Przedszkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W tegoroczny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, włączyło się również Przedszkole Miejskie w Świeradowie-Zdroju. Przedszkolaki z chęcią wzięły udział w akcji charytatywnej i mimo padającego deszczu przybyły do Miejskiego Zespołu Szkół, gdzie przed licznie zebraną publicznością każda grupa zaprezentowała swoje wokalno-taneczne umiejętności. Nie zawiedli również rodzice, którzy obficie zaopatrzyli naszą kawiarenkę w ciasta, kawę, herbatę. Natomiast kucharki z przedszkola ugotowały przepyszny bigos, który rozszedł się „jak świeże bułeczki”. Dla dzieci nauczyciele zorganizowali szereg atrakcji. Jedną z nich było MINI ZOO, w którym mogły podziwiać kury ozdobne z gospodarstwa państwa Nehrebeckich, a także zwierzątka domowe, przyniesione przez najmłodszych: króliki, pieski, chomiki itp. Nie zabrakło również malowania twarzy i kolorowych balonów, które przybierały różne kształty. Goście, którzy przybyli na występy dzieci z ochotą wrzucali datki do puszek.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i dzieci wsparliśmy orkiestrę kwotą ok. 1380 złotych.

Dziękujemy z całego serca za okazane wsparcie. SIEMA!

Skip to content