Szukaj
Close this search box.
aktualności

Studio nagrań w przedszkolu

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

23.09.2021 r. gościliśmy objazdowe studio nagrań dla dzieci. Podczas warsztatów artystycznych nasze przedszkolaki poznały podstawowe elementy i urządzenia służące do nagrywania dźwięków. Dzieci poznały pojęcia takie jak fale dźwiękowe, dowiedziały się jak powstaje echo a także przekonały się, że dźwięk można „złapać”. Wiele radości dzieciom sprawiło nagrywanie kilku prób wokalnych i eksperymenty z nimi poprzez obniżenie, podwyższenie wysokości dźwięku, zmianę tempa czy barwy zarejestrowanych dźwięków. Śmiechu było co niemiara. Finałem spotkania było zarejestrowanie piosenek wykonanych przez dwie najstarsze grupy Świerkową i Jarzębinową. Będzie to dla nas miła pamiątka do której na pewno będziemy często wracać.

Grupa Jarzębinowa

Grupa Świerkowa

Skip to content