Szukaj
Close this search box.
aktualności

Świąteczny Festiwal Piosenki „Od Przedszkola Do Opola”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W przedświąteczny poniedziałek społeczność przedszkolna wzięła udział w cyklicznych spotkaniach z piosenką. Tym razem wszystkie grupy śpiewały piosenki świąteczne. Nie zabrakło znanych kolęd takich jak: „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy śliczna Panna”, „Lulajże Jezuniu”, „Świeć gwiazdeczko” a także nowszych aranżacji w wykonaniu Grupy Jarzębinowej, np. „Podarunki z nieba”, ,,Mroźna cisza”, „W święta tracę głowę”. Wszystkie wykonania podobały się zebranej publiczności. W nagrodę poszczególne grupy otrzymały kalendarze adwentowe oraz dyplomy, a każdy indywidualny uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz jabłko.

Po występach dzieci, najstarsze grupy: Orzechowa i Sosnowa wprowadziły nas w klimat zbliżających się świąt przedstawiając jasełka. Podczas występów nie zabrakło wspólnego kolędowania. W przyszłym miesiącu śpiewać będziemy dla babci dziadka. Już dzisiaj można przygotować sobie piosenkę z repertuaru dziecięcego. Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno solistów, duety, jak i zespoły.

Agnieszka Dworak/Anna Adamiak

Skip to content