Szukaj
Close this search box.
aktualności

Świerkowe zajęcia otwarte

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W dniu 14.12.2018r w grupie Świerkowej odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Są one jedną z wielu form współpracy przedszkola z rodzicami. Stanowią okazję do integracji środowiska przedszkolnego zarówno na linii rodzic-wychowawca, jak również integracji wszystkich rodziców dzieci z tej samej grupy przedszkolnej, a także wzmacniania więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicami.  Dzieci wraz z rodzicami brały udział w zajęciach pod nazwą „W kolorowym świecie ozdób świątecznych”. Celem zajęć było pokazanie rodzicom, jak ich dzieci pracują w przedszkolu i jak się bawią.

Podczas spotkania dzieci mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami i wiadomościami dotyczącymi zimy, Świąt Bożego Narodzenia,  a także zaprezentować swoje umiejętności matematyczne i plastyczne. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały piękne ozdoby choinkowe, które później zawiesili na grupowej choince.
Wychowawczyni dziękuje wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.

Skip to content