Walentynkowa Giełda Piosenki 2019

Dnia 14 lutego  2019 roku po raz drugi  w przedszkolu odbyła się Walentynkowa Giełda Piosenki. Szeroki repertuar świadczył o profesjonalnym przygotowaniu uczestników. Jury w składzie: p. Dorota Marek, Katarzyna Krzysztan i Monika Podolska oceniało dobór utworów, warunki głosowe, interpretację utworu, ogólne wrażenie artystyczne, swobodę sceniczną, choreografię, zdolności  wokalne i muzykalność.

Uczestnicy tegorocznego konkursu:

• Grupa „DĘBOWA”:  Jula Winnik, Blanka Sergiejczuk, Zosia Bigus, Iga Krzysztan;
  • Grupa „JARZĘBINOWA”: Szymon Adam, Nina Cielecka, Sara Kaszyńska, Mikołaj Siepak, Wojciech Bieńkowski;
  • Grupa „ORZECHOWA”: Patryk Podolski, Jula Łasisz, Szymon Żyłkiewicz, Kuba Milewski, Róża Pomorska, Zuzia Błaszczak, Maja Szopa, Zuzia Bała;
  • Grupa „SOSNOWA”: Martyna Jakóbik, Aniela Krzysztan, Krzysztof Smaroń, Kornelia Jędrej, Julia Czarniecka.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody – walentynkowe  serca. Gratulujemy dzieciom udanych występów, a rodzicom zdolnych pociech.

Wanda Rzeźnik/Lucyna Smaroń/Magdalena Mielniczyn