Szukaj
Close this search box.
aktualności

Warsztaty piernikowe grupy „Orzechowej”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W poniedziałek 10 grudnia dzieci z grupy „Orzechowej” wybrały się do Zakładu Cukierniczego pana Józefa Drużgi, gdzie dzięki jego uprzejmości mogły uczestniczyć w świątecznych warsztatach piernikowych zorganizowanych przez panią Monikę Drużgę. Podczas wizyty dzieci zwiedziły zakład i obejrzały urządzenia do wyrobów cukierniczych. Tego dnia również czekała na wszystkich miła a zarazem słodka niespodzianka.

Przedszkolaki pod okiem pani Moniki wykonały świąteczne ciasteczka w kształcie choineczek, serduszek, gwiazdek, dzwoneczków i Mikołajów, a także uczyły się sztuki dekorowania słodkich wypieków. Na koniec, gdy wszystkie ciasteczka były już gotowe, miłośnicy piernikowego szaleństwa mogli skosztować własnoręcznie wykonanych przez siebie specjałów.

Skip to content