Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wiosenno-świąteczne przygotowania „Słoneczek”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Od dwóch tygodni „Słoneczka” przygotowują się do zbliżających się wydarzeń marcowych. Już 21 marca będziemy witać astronomiczną wiosnę, a 28 marca przybliżymy społeczności przedszkolnej zwyczaje i tradycje wielkanocne. W związku z tym ozdabiamy jajka styropianowe kolorowymi cekinami, kolorujemy i wycinamy różne wiosenne kwiaty, a także formowaliśmy z masy solnej: babki, zajączki i motylki. Wykonaliśmy także opaski na Pierwszy Dzień Wiosny oraz liczne witraże. Oczywiście nie mogło zabraknąć rzeżuchy, która pachnie od piątku w całym przedszkolu.

Większość wykonanych ozdób przez zdolne przedszkolaki będzie można zakupić podczas przedszkolnego Kiermaszu Wielkanocnego.

Serdecznie zapraszamy.

Skip to content