Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wrzesień w grupie Kasztanowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Wrzesień w grupie Kasztanowej minął pod znakiem poznawania nowych dzieci w grupie, adaptacji oraz wspólnych zabaw w nowej sali w nowym przedszkolu. Nasze dzieci codziennie korzystały z pięknej pogody podczas spacerów do parku czy podczas aktywności i szaleństw na placu zabaw.

W pierwszym miesiącu zajęć kształtowaliśmy umiejętności zgodnego współdziałania w grupie, przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do przedszkola oraz podstawowe zasady dbania o higienę.

Dzieci z grupy Kasztanowej udowodniły, że potrafią się świetnie bawić zarówno w grupie, podczas Dnia Przedszkolaka jak i na świeżym powietrzu.
Mamy nadzieję, że Kasztanki dalej z tak wielkim zapałem będą uczestniczyć w życiu przedszkola. A jeszcze wiele atrakcji i ciekawych zdarzeń przed nami… 🙂

Skip to content